Гаджет для гаджета: пошук пульта дистанційного управління

281

У среднестатическом будинку сьогодні як мінімум використовується 3-5 різних пульта дистанційного управління, і дуже часто їх пошуки перетворюються на справжній квест. Якщо вже Ви з якихось причин не хочете вирішити цю проблему за допомогою універсального пульта, то ось ще один варіант — Remote Buddy.

Гаджет являє собою зручну пластмасову підставку під 4 пульта, яка також оснащена якоюсь подобою попільнички. Сама по собі така підставка за задумом творців, повинна стимулювати всіх домашніх ставити пульт на місце. Але якщо ця міра не допомогла, є дещо ще. В комплекті до гаджету йдуть електромагнітні маркери (також позначені кожним своїм кольором), які кріпляться до корпусу пультів. По натисненню кнопки на підставці пульт відповідного кольору подасть сигнал.

Купити підставку для пультів дистанційного керування можна за $39.98, і цілком може бути, що пульти більше шукати не доведеться. На солоденьке сьогодні ролик, який в ігровій формі розповідає про таблицю Менделєєва — корисна як дітям, так і батькам.