Гаджет для iPhone: кишеньковий проектор MiLi Pro

278

Ідея «більше зображення з маленького телефону» продовжує жити, і я вже не раз писав про мобільні телефони з вбудованими проекторами. При цьому якось не згаданим виявився ще один концепт гаджета — кишеньковий проектор, сумісний з телефоном. Виправляю помилку за допомогою огляду такого мобільного гаджета, як MiLi Pro for iPhone.

Отже, немає необхідності напихати телефон нових прибамбасів, яким не будеш користуватися досить часто (як на мене, основна проблема сучасних мобільних — зайва функціональність, яка в цілому погіршує дейвайс, на догоду мультифункциональности). Якщо у Вас iPhone або iPod, і Ви припускаєте, що попереду перегляд фільму в не найкращих умовах, тоді і стане в нагоді кишеньковий проектор. Працює все просто — вставляємо iPhone (iPod) в спеціальне гніздо і отримуємо зображення, порівнянне з 40-дюймовою діагоналлю телевізора. Дозвіл картинки — 640х480, звичайно, не кращий варіант, але краще ніж 3-дюймовий стандартний екран.

Гаджет ще не випускається, але його вихід запланований в вересні 2009 року, орієнтовно купити гаджет можна буде за 300$. Нижче відео з подібним гаджетом (саме це, зі зрозумілих причин знайти не вдалося), але загальний принцип дії і якість зрозумілі.