Гаджет для кухні: машина для випічки млинців

242

Якщо Ви снідаєте вранці (я, наприклад, немає), то напевно не відмовитеся від чого-небудь гаряченького з запалі з жару. Хтось намагається задовольнитися тостами (ніколи їх не розумів), а хто не лінується і напекти млинців. Тепер-то навіть ледачий може ними поласувати, якщо у нього є машина для випічки млинців ChefStack.


Цей маленький млинцевий завод має габарити порівнянні із звичайною мікрохвильовою піччю і працює за принципом популярних хлібопічок — засинаєте игридиенты і починаєте піч. Щоправда, є одне але, судячи з туманного опису Ви не зможете просто засипати борошно і все необхідне — суха суміш для млинців поміщається в спеціальні ємності (дуже схожі на пакети з дозатором), які мабуть виробники планують постачати окремо. Хоча хто заважає набивати ці пакети сумішшю самостійно?

Трохи деталей: продуктивність машини — понад 200 млинців в годину (млинців діаметр 10-12 см), тобто якщо до Вас несподівано нагрянуть гості, кращого варіанту не знайти, причому час розігріву машини всього 30 секунд. Купити машину для випічки млинців можна, але дорого — 3500$, тобто все-таки вона призначена для закладів громадського харчування.

Ну, і кілька слів про традиційне відео — пам’ятаєте з чого починали DJ? Правильно, з платівок, а ось як може виглядати їх робота в найближчому майбутньому.