Гаджет для меломана: бездротові навушники Able Planet

274

Дійсно, як-то зовсім не видно на вулицях Києва (думаю і інших українських міст теж) людей з сучасними бездротовими навушниками. Власне кажучи, абсолютно незрозуміло чому в століття Bluetooth справа йде саме так, тому і напишу цей пост, присвячений бездротові навушники Sound Clarity Infrared Wireless Headphones.

До речі, зв’язок з програвачем ці навушники встановлюють не через Bluetooth, а за допомогою інфрачервоного приймача, який складається з чотирьох зовнішніх діодів, одержують сигнал з усіх 360 градусів, що дозволяє домогтися стабільного сигналу практично при будь-яких переміщеннях (тобто навушники призначені радше для сидіння за комп’ютером). Крім цього навушники мають функцію автоматичного відключення для економії батарей (через 3,5 хвилини після втрати сигналу) і зручні м’які накладки. Ще одна фіча — двухканальность, то є можливість перемикатися між різними джерелами звуку (само собою, треба інфрачервоний трансмітер для них).

Купити бездротові навушники можна за 129,99$. Природно, відразу ж виникає питання про якість звучання, а ви візьміть і послухайте самі, так би мовити з перших вух.