Гаджет для мобільного: подзарядись з помпою

373

Виявляється компанія Orange (хто не знає — досить відомий мобільний оператор) час від часу придумує і випускає різні аксесуари та гаджети для мобільних телефонів. На цей раз вона порадувала телефонним девайсом під назвою Power Pump Cell Charger.

Приводом для розробки гаджета став досить відомий музичний фестиваль в Гластонберрі — Orange вважає, що учасники фестивалю зіткнуться з проблемою зарядки мобільних телефонів, а зробити цього просто ніде. Проблема вирішується просто, буквально пара качків ногою, і повітря під тиском кинеться до повітряної трубине, яка і буде генерувати електричний струм для зарядки мобільного телефону. За розрахунками Orange для отримання заряду на 5-хвилинний дзвінок доведеться витратити стільки ж зусиль, як і на накачування надувного матраца.

Загалом, цей мобільний девайс не панацея звичайно, але в екстрених випадках може допомогти, заодно і поднакачаються учасники фестивалю. На жаль, купити гаджет просто так не вийде — швидше за все, його будуть виробляти в промо-цілях. На закуску сьогодні відео-бонус з роботом брейк-дэнсером, який коштує ні багато ні мало, а цілих 1500$, але зате як танцює.