Гаджет для мобільного телефону: змінюємо голос

298

Я зовсім не прихильник різних розіграшів та приколів по мобільному телефону, але «якщо зірки запалюють, значить це комусь потрібно». Тим більше, що можу собі уявити ситуацію, в якій не хочеться, щоб тебе впізнали за голосом, не пов’язану з яким-небудь криміналом, а раз так, тоді дуже стати в нагоді гаджет, що змінює голос на мобільному телефоні — EY-53230.

Тепер трохи детальніше про те, яким же саме чином змінитися Ваш голос. Існує 2 режиму високої і низької тональності — чоловічий голос у високій тональності буде схожий на жіночий і навпаки. Крім своєї безпосередньої функції девайс (до речі, він по суті є hands free з функцією зміни голосу) має всі необхідні фічами для зручного використання. У набір поставки входять: перехідники для використання з різними моделями мобільних (Motorola, Nokia, Samsung, Sony Erisson), перехідник для комп’ютера, батарейки.

Купити гаджет для зміни голосу можна всього за 40$, і що найприємніше — він доступний в Україні за гривні (на сьогоднішній день 320 грн) — як на мене дуже непоганий подарунок може вийти. На завершення сьогоднішнього посту — відео про самий портативний велосипед у світі — максимальний розмір в складеному стані складає всього 65 див.