Гаджет для офісу: найменша мікрохвильова піч з USB

258

Для будь-якого офісного працівника завжди актуальне питання гарячого харчування — далеко не скрізь є їдальні або кухні. Звичайно, можна кілька днів протриматися і на бутербродах, але навіщо наживати собі виразку, адже сущестуют різні чудо-гаджети. Відмінне рішення проблеми — найменша мікрохвильова піч, що працює від USB — Benzawave.

По суті цей мікрохвильовий девайс є портативною піччю, в якій можна разогресть собі їжу не встаючи з робочого місця. Звичайно, мова не йде про курку-гриль або величезних тарілках, габарити гаджета відповідають назві «найменша мікрохвильова піч» — діаметр близько 15 сантиметрів, висота близько 18 сантиметрів, тобто на бутерброди вистачить. Ще один величезний плюс — робота печі від USB, але допитливий читач помітить, що МІКРОХВИЛЬОВІ печі споживають величезну кількість енергії? Насправді цей гаджет використовує зовсім інші хвилі (творці стверджують, що це щось на зразок випромінювання мобільного телефону, хехе), але їх потужності цілком вистачить для розігріву супу, або навіть гарячих бутербродів.

Як можна помітити, гаджет виготовлений за сприяння компанії Heinz, так що можна і чекати швидкої появи спеціальних страв для нього, як за розмірами, так і за складом. Планується, що купити гаджет-микровлновую піч буде можна за 150$. А ми продовжуємо серію бонусних відео, присвячених темі роботів — на цей раз робот-трансформер, який може практично все