Гаджет для офісу: запис телефонних розмов

283

Приємно що в цьому блозі стало з’являтися все більше гаджетів, які зроблені не де-небудь на Заході, а на колишньому пострадянському просторі (і це не тільки моя заслуга  ). Сьогодні чергу саме такого гаджета, мета якого запис телефонних переговорів, а називається він «ТелеPort 2.0«.

Ця стильна коробочка (дизайн студії Артемія Лебедєва) вміє робити кілька речей, які будуть корисні в умовах сучасного офісу. Її основна функція — запис всіх телефонних розмов в офісі, незалежно від того вихідний дзвінок або вхідний, а для стабільної роботи гаджета необхідні тільки телефонна лінія, USB порт комп’ютера і спеціальне.

Трохи про додатковий функціонал девайса: запам’ятовування номерів, дублювання виклику на комп’ютері (при бажанні можна відображати навіть фотографію абонента під відповідну мелодію), автодозвон, ведення бази даних (насправді практично CRM) і багато іншого. Загалом, штука в офісі незамінна, особливо там, де продажі в основному йдуть через телефон. Купити гаджет для запису телефонних розмов можна за 2470 рублів.

«Солодке відео» сьогодні розповість нам про фільмі — дивимося трейлер нового хіта «Surrogates», який мені особисто вже дуже хочеться подивитися.