Гаджет для презентацій: робіть позначки прямо на екрані

264

Я зрозумів нарешті, чому досі ще живі звичайні дошки і фліпчарти, якими користуються під час презентацій і тренінгів — на них можна малювати і робити позначки прямо по ходу. Ці архаїзми готовий витіснити такий корисний для презентацій гаджет, як Afterglow.

Цей гаджет дозволяє за допомогою лазерної указки робити позначки на слайдах прямо під час презентації і працює вся система наступним чином (до речі, досить просто). До того ж комп’ютера, з якого і йде презентація, підключається USB камера, що відслідковує переміщення червоної точки від лазерної указки. Далі, втім все зрозуміло — Ви можете використовувати свою указку просто як дистанційний пульт або мишку до Вашого комп’ютера — відкривати меню, робити помітки, змінювати режими і т. д.

Особливість програмного забезпечення девайса полягає в тому, що як би не була розташована камера (в розумних межах звичайно), система все одно буде правильно розуміти, що ж Ви від неї хочете або яку позначку зробили, незважаючи на спотворення. Загалом, девайс для презентацій що треба. Одна тільки проблема, купити гаджет можна за 1980$, що і робить його рідкістю, на жаль. Ну, а на роботу гаджета можна побачити на відео нижче