Гаджет для роботи: зручна сумка Grab It Pack

258

Куди ви складаєте всі свої гаджети, які носите з собою? Хтось напевно використовує рюкзак, хто віддає перевагу сумку через плече, але є й інший, більш підходящий варіант, хоча трохи незвичайний. Я маю на увазі таку річ, як дуже зручна сумка Grab It Pack, в яку можна скласти всі ваші речі.

Ця сумка якийсь гібрид, який вийшов від схрещення колись модної сумки-кенгуру (пам’ятаєте такі?) і рюкзака з величезною кількістю кишень. Кріплення сумки здійснюється за допомогою ременя, який має систему регулювання довжини і надійний затиск. Другий ремінь, розташований знизу, необхідний для кріплення сумки на нозі. Висота сумки близько 30 см, що дозволяє розмістити кілька кишень, за розміром придатних для різних поширених гаджетів і звичайного набору: ключі, гаманець, сигарети, запальничка і т. д.

У відеоролику присутня ще одна модифікація сумки, на цей раз не прикріпляється до ноги, а просто висить на животі. Ця сумка вже призначена швидше для інструментів, які потрібні під час роботи. Купити зручну сумку Grab It Pack можна за 25$. На солодке сьогодні відео про кота, ну про того самого, дуже відомого кота — подивіться, і відразу зрозумієте про що я