Гаджет для розіграшів: дратівливі звуки всюди

288

Якщо раптом так сталося, що у вас немає проблем з почуттям гумору, і ви не проти розіграти друзів більш оригінально, ніж насипати солі в чай, тоді вам не обійтися без підтримки. І підтримати ваші гумористичні починання є ніж, наприклад, таким гаджетом для розіграшів, як Eviltron.

Гаджет замаскований за північноамериканські 25 центів так, що практично не відрізниш, правда для пострадянського простору це все-таки менш актуально, ніж для американців. Тим не менш заховати гаджет допоможуть ще й малі розміри, а також вбудований магніт, за допомогою якого його можна розмістити на будь металевої поверхні. Сам же розіграш полягає в тому, що Eviltron видає різні звуки, які його творці називають не інакше, ніж «щось тривожне зі скрипом, таємничі дряпання останні зітхання, плач дитини і моторошний шепіт: «Ей, ти чуєш мене?». Думаю, ваші друзі або колеги щиро порадіють такого жарту.

Та й обойтется розіграш недорого, купити гаджет можна за 9,99$, тобто навіть не дуже шкода буде, коли таку штуку нарешті знайдуть і розбито вщент зі злості. Продовжити тему незвіданого і таємничого можна за допомогою відео ролика, на якому втілено багато нез’ясовні речі зі зйомок NASA.