Гаджет для шпигуна: самий маленький диктофон

247

Диктофон така штука, що навряд чи хто користується ним у відкриту, тим більше що диктофонний запис можна використати в суді як доказ, тому чим менше диктофон, тим краще. Але з іншого боку, мініатюрні розміри не повинні впливати на якість запису — на мій погляд оптимальний компроміс, і називається він міні диктофон моделі Гном Р.

Отже, на що ж здатна ця маленька чорна коробочка, габарити якої складають всього 73x47x12,5 мм, а вага всього 90 грам разом з акумулятором. Само собою, якщо вже назвався диктофоном, доведеться вміти записувати, але ж запис запису ворожнечу. По-перше, по завіреннях творців, гаджет відрізняється від подібних дуже високою якістю запису, моно, стерео варіанті (для цього існують виносні стерео мікрофони). По-друге, диктофон захищений від впливу електромагнітного поля і має надійну систему захисту даних. По-третє, що знову ж важливо для прихованого запису, гаджет володіє функцією голосової активації, обсяг флеш-пам’яті 4 Gb — записувати можна багато. Про таку дрібницю, як сумісність з USB інтерфейсом можна і не говорити.

У загальному цілому, цей гаджет цілком можна назвати професійним, незважаючи на мініатюрні розміри. Купити диктофон можна за 25990 рублів (так, виробництво Росії, що приємно). На завершення огляду по традиції цікаве відео — ось на що спсобны сучасні високошвидкісні роботизовані системи (Ви про такі чули раніше?).