Гаджет для собаківників: автоматична собакомойка

274

Навіть і не знаю як поставитися до цього гаджета, так як з одного боку розумію, як часом нелегко вимити собаку, а з іншого дуже вже схожий на велику пральну машину (а може бути це фейк?) цей девайс для собаківників під назвою Dog-O-Matic.

Призначення цього девайса аналогічно призначенню мийки для автомобілів, тільки стосовно до собак. Хто пробував, той знає, як нелегко помити свого чотириногого хвостатого друга, тому цілком може бути, що цей девайс знайде свою аудиторію і у нас, а не тільки у Франції. Все працює дуже просто — приводьте собаку, покласти всередину камери, вибираєте режим і чекаєте, після чого отримуєте чистенького і сухого пса назад.

Купити гаджет навряд чи вдасться (наприклад, я не знайшов інформації про ціни), а от скористатися ним цілком можна — лише 47$ і собака помыта. Є, звичайно, багато міркувань і сумнівів з приводу гаджета, в основному з розряду гуманності (не знаю наскільки це поняття застосовне до собак), але посмотев відео можна переконатися, що ніякої шкоди собачий девайс не принесе — разом з собакою миється і людина (хто відмовиться від душу, який потре спинку?). Звичайно, цей гаджет з розряду курйозних, але ж у кожному жарті є тільки частка жарту