Гаджет для студента: електрична плита 3 in 1

322

Студентські роки однозначно одні з найкращих, що тут і говорити. Однак, є і свої мінуси, наприклад, якщо живеш в гуртожитку або кампусі, то доводиться готувати на загальній кухні, а це не завжди можливо і приємно. Багато купують собі звичайні електричні плити, але є і плити, створені спеціально для студентів, — Coocks 3-in-1 Breakfast Center.

Отже, цей гаджет свого роду кухонний гібрид, покликаний вирішити всі нагальні проблеми студента щодо прожитку самого себе. Універсальна електроплита включає в себе каву-машину (постійний фільтр) з ємністю на 4 чашки, жаряющую поверхню розміром 20 на 25 см з кришкою і тостер на 4 шматочки хліба. В цілях безпеки електроплита оснащена таймером на 30 хвилин з автоматичним вимиканням, все виконано з легко миються матеріалів.

Купити електричну плиту можна за 79,99$ (до речі, поки діє знижка до 39,99$)? що є цілком прийнятним для студента. А в бонусному відео ми не будемо відходити від теми кухні і готування — подивимося, як готують роботи в одному з японських ресторанів.