Гаджет для ванної: розумний кран з touchscreen

319

Технічний прогрес добирається не тільки до ноутбуків, телефонів, транспорту та іншої сложноорганизваооной техніки, яку так люблять гіки. Найпростіші і буденні речі під впливом людської смысли здатні перетворитися в модні девайси і гаджети. Не вірите? Подивіться тоді на такий гаджет для ванної як Smart Faucet.

Цей розумний гаджет виглядає як помісь змішувача і iPhone, і щось у цьому є. Давайте розберемося, що може цей милий девайс. По-перше, він оснащений таким прибамбасів як touchscreen і все управління потоком води, його температурою і інше і інше відбувається саме за допомогою екрана, колір якого, як і підсвічування води, змінюється залежно від температури.

По-друге, цей розумний девайс оснащений відеокамерою і спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє розпізнати обличчя людини, і, відповідно, включити той напір і температуру, яку він найбільше любить.

По-третє, крім управління водою за допомогою гаджета можна перевірити температуру на вулицю, переглянути пошту, загалом, мінікомп’ютер не виходячи з ванної. До речі, це вже не концепт, можна придбати гаджет, але коштує він дорого, так як входить в глобальну систему розумного будинку, навіть і називати ціну не буду. А поки подивимося, як робота гаджета виглядає вживу.