Гаджет для відпустки: автоматична годівниця для собак

295

Домашні тварини — це радість і позитивні настрій, але в сезон відпусток, який на носі, дуже багатьох господарів починати мучити питання куди подіти собаку? Хто її буде годувати, хто за нею буде доглядати у відсутність господарів? І починається пошук друзів і знайомих, різні клопоти і складності. Але ж вирішити проблему можна елементарно за допомогою гаджета-автоматичної годівниці для собак Remote Pet Feeding&Viewing Camera Kit.

Як можна помітити, цей гаджет не просто автоматична годівниця, яка насипає корм в певний час, це ще й справжній медіацентр за допомогою якого можна спостерігати на екрані ноутбука свого улюбленця (природно, якщо є інтернет). Трохи докладніше варто розповісти про функції і можливості девайса. В комплект входить сама годівниця (призначена не лише для собак, але і для всіх тварин вагою більше 6 кг), автоматична мийка для миски, таймер, відеокамера Panasonic і все необхідне програмне забезпечення.

Творці гаджета виявилися люди прозорливими і подумали про своїх клієнтів, забезпечивши годівницю міцними кабелями, які не можна перегризти. Точно також механізм засипки корми створений так, щоб ні в якому разі не нашкодити тварині. Загалом, девайс корисний, єдина що купити гаджет можна за 289,99$ — ціна немаленька, хоча чого не зробиш заради улюбленців. В продовження теми домашніх тварин відео — робот, який управляється мозком щури.