Гаджет для водія: компактний алкотестер Hunter

285

Чесно кажучи, коли бачу на дорогах правоохоронців, які пропонують водіям подути в трубочку на предмет перевірки алкогольного сп’яніння, мені навіть стає смішно. Ну що за архаїзм? Гей, Ви там, на дворі XXI століття і вже давним-давно люди придумали і продають компактні алкотестери оптом, не кажучи вже про роздробі. Сьогодні в огляд потрапляє такий алкотестер Hunter, російського виробництва.

Як бачимо, всі вимоги гігієни дотримані — для дихання передбачені спеицальные одноразові мундштуки (входять в комплект), але результат аналізу відображається не у вигляді зміни кольору в трубочці (дуже сумнівною точності), а в наборі конкретних цифр на повнофункціональному РК-дисплеї гаджета. Трохи тактико-технічних характеристик: діапазон вимірювань: 0,00-4,00 проміле з точністю/похибкою 0,01%. Для обліку в різних системах вимірювання передбачені такі одиниці, як проміле, %ВАС, мг/л. Ну, а для особливо хитрих водіїв, неслухняних підростаючих дітей, або пацієнтів клінік передбачена система контролю повноти видиху.

Купити алкотестер Hunter можна за 5990 рублів, оптова ціна не повідомляється — треба робити запит. А бонус-відео в цьому пості присвячено звичайно високим технологіям, на цей раз на службі у людської прихильності до братів наших менших. Рекомендую цей дуже добрий ролик.