Гаджет для водних забав: особистий айсберг

289

З чим Ви відправляєтеся влітку на пляж? З надувним матрацом? Може бути колом? Невже зі скутером? Це все давним-давно вже не модно, то справа особистий айсберг, яким можна здивувати всіх мешканців пляжу. І це не фантазії — подивіться тільки на такий річний гаджет, як Iceberg Floating Climbing Wall and Water Slide.

Тільки уявіть собі, яка кількість позитивних емоцій здатний доставити такий надувний гаджет влітку на пляжі — з ним можна влаштувати цілу купу ігор, починаючи від простого скелелазіння з наступними стрибками стрімголов у воду і до гри в «царя гори». Розміри вражають: довжина девайса 4,2 метра, висота 6 метрів, ширина 4,2 метра, матеріал полівінілхлорид, в транспортабельної стані розміри девайса 240 x 168 x 168 — тобто в причеп повинен поміститися.

На комерційну необхідність використання гаджета вказує і ціна — купити девайс можна за 5399,99$, тобто передбачається, що Ви покпаете його не для свого задоволення, а щоб заробити. Відмінна річ — приїхали на море, надули і на прокат за гроші, наприклад, за півгодини

А ось так виглядає справжній айсберг — величне видовище…