Гаджет для Windows XP і Vista: 3D робочий стіл

273

Давненько я вже підшукував цікаві гаджети для всіх відомих операційних систем Microsoft Windows XP та Vista (в звичайних гаджетах-миниприложениях для робочого столу нічого цікавого немає), як тут нарешті мені пощастило. Змінити формат своєї desktop’а з 2D на 3D допоможе такий гаджет, як BumpTop.

Ось саме таким чином може виглядати Ваш робочий стіл за допомогою цієї програми. Основна перевага цього Windows-додатка організувати інформацію зручним для Вас чином. Наприклад, переглядати файли, гортаючи їх як сторінки, або звалити їх в одну купу без будь-якої папки, а потім переглядати їх користуючись тільки скроллом.

Само собою додаток дозволяє працювати з Facebook, Twitter і іншими популярними ресурсами безпосередньо, тобто відправляти туди фотографії і писати не заходивши на сам сайт. Загалом, ось такий модний Windows gadget у нас тепер є. Краще подивитися на його роботу один раз, ніж сто разів розповісти.

Гаджет представлений в двох версіях — безкоштовною, де немає ряду функцій (качаємо її по посиланню зверху) і платній — купити гаджет можна за 29$. Загалом, нова іграшка для Вашого комп’ютера чекає.