Гаджет для юних натуралістів: шпаківня з вебкамерою

254

Колись дуже давно пізнавати навколишню природу доводилося за допомогою живого куточка, гуртка юних натуралістів та однойменного журналу, потім з’явилися «У світі тварин» і » Animal Planet, а сьогодні різні електронні гаджети дозволяють і самому стати дослідником, ось один з них Nestbox with IR Camera.

В цілому, ідея гаджета лежить на поверхні, але так завжди і буває, що такі ідеї дуже довго ніхто не помічає. Такий девайс може бути дуже корисний у педагогічному плані — дитина буде з набагато більшим інтересом спостерігати за життям птахів онлайн (та ще в його особистому суворченике), ніж дивитися те ж саме в телевізійній передачі.

Тепер трохи технічних деталей девайса — вбудована в шпаківню камера транслює зображення на базову станцію, яка має стандартний IRC вихід і може підключатися до будь-якого телевізора. Максимальна відстань для стійкого прийому сигналу становить 130 метрів, при цьому базова станція має чотири канали і може працювати відразу з 4 камерами. Єдиний недолік — це маленький термін автономної роботи камери, який становить всього 2 години (джерело живлення батарейка в 9V), купити гаджет можна за 211$. А ось так може виглядати онлайн трансляція з шпаківні.