Гаджет для здоровя: домашній іонізатор повітря

261

У дитинстві я ніяк не міг зрозуміти навіщо дід прикріплює на маятник годин шматочок сургучу, який постійно треться об приклеєний їм же на корпус шматочок сукна. Вчитель фізики в школі пояснив, що дід робив для іонізації повітря і що це корисно для здоров’я. Тепер вже штучок з сургучем не потрібно, так як з’явилися такі гаджети як очисник іонізатор 4Air Атмос-міні.

Іонізація (насичення повітря іонами) корисна для організму, наприклад, при алергіях, так і просто менше втомлюєшся — перевірені факти, особливо щодо алергії. За принципом своєї дії гаджет схожий на різні рапторы — вставляєш в розетку і електроди починають іонізувати повітря, нічого налаштовувати додатково не треба. Максимальна площа приміщення, яке може обслужити цей іонізатор — 30 квадратних метрів, обсяг — до 50 кубометрів, споживання енергії всього 2Вт, тому тримати його включеним можна хоч цілодобово. Габарити девайса — 220х82х50, маса 250 грамів, з боків корпусу передбачені світлодіоди для нічної підсвітки. Купити домашній очищувач іонізатор повітря можна за 1100 рублів (виробництво Росія) — не так вже й багато за можливість дихати на повні груди.

Бонусний відео-ролик сьогодні присвячено трудівникам офісу, а точніше, тим з них, хто любить засиджуватися в конторах по ночах — дивимося веселий мультик.