Гаджет для здоровя мвк: коректор постави

284

Який гик не проводить за комп’ютером більшу частину своєї hi-tech життя? Від постійного сидіння за монітором складності з’являються не тільки із зором, але й з поставою, що може призвести до серйозних проблем з хребтом. Щоб їх уникнути, краще вжити превентивних заходів, наприклад, використовувати коректор постави Vision Posture Alert Reminder.

Цей гаджет, що нагадує по своїй формі НЛО, встановлюється на монітор і суворо стежить за тим, як ви сидите за комп’ютером. Як тільки відстань між вашою головою і монітором досягне граничного значення в 35 см, гаджет негайно сповістить вас про це за допомогою червоних сигнальних вогнів і сирени. Мається на увазі, що саме при такій дистанції ваша постава порушується, не кажучи вже про потенційну короткозорості. Судячи з усього, в основі роботи гаджета ультразвуковий датчик, в цілому виходить щось на зразок ехолота. Для живлення коректора постави потрібен тільки USB вихід на комп’ютері, питання довгого використання полягає лише в тому, скільки ви самі витримайте постійні нагадування

Купити коректор постави для гіка можна всього за 21,99$, здоров’я звичайно дорожче. За доброю традицією в кінці посту пропоную вам подивитися на дуже приємну рекламу нових навушників Sony Ericsson.