Гаджет для здоровя: перевіряємо якість алкоголю

257

Напевно Ви вже не раз чули що купити цей алкогольний напій сьогодні дуже складно — контрафакту просто море. А вже що під виглядом віскі або коньяку наливають в барах напідпитку відвідувачам — про це залишається тільки здогадуватися. Вірніше залишалося, так як зараз вже з’явився такий корисний гаджет для перевірки алкоголю, як Rotgutonix Chemical Sensor.

Отже, цей гаджет свого роду тестер, призначений як для любителів випити так і професійні для закупівельників. Щоб їм користуватися потрібно засвоїти декілька простих правил. Гаджет буде показувати вірні дані тільки якщо перевіряти чистий алкоголь, тобто перевірити склад коктейлю їм все-таки не вдасться. Перед перевіркою зніміть червоний ковпачок, а потім опустіть сенсор в алкоголь (тримати гаджет потрібно вертикально). Процес обробки даних займе деякий час, після чого на дисплеї девайса з’явиться інформація про 100% якості алкоголю із зазначенням бренду (розпізнає JB, Johny Walker, DYC, Habana 5, Brugal, Pampero), або напис «Rotgut», що означає контрафакт. Після використання не забуьте помити сенсор холодною водою і надіти ковпачок.

Купити тестер якості алкоголю можна вже зараз, щоправда ціну я так і не зміг знайти — мабуть треба звертатися безпосередньо до виробника. Відео на десерт сьогодні присвячено не алкоголю, але все-таки рідини, а вірніше експерименту, пов’язаного з ефектом Лейденфроста.