Гаджет майбутнього: забудьте про Segway — одноколісний велосипед рулить!

281

Транспорт майбутнього кожен уявляє собі по-різному — від краплеподібних прозорих модулів, що мчать по монорельсу, і до портативної ракети. Багато подейкують, що Segway і його сидячий варіант — це і є транспорт майбутнього, але з ними не згоден творець гаджета-одноколісного велосипеда eniCycle.


Одна з основних переваг цього транспорту майбутнього — компактність, якій може позаздрити і Segway, достигающаяся за рахунок використання тільки одного колеса. Само собою, це поки що тільки прототип, який запропонував винахідник із Словенії на ім’я Олександр Полутник, але прототип досить цікавий. Пересуватися на одноколісному велосипеді допоможе електрична батарея (час роботи — 3 години) і електромотор, вбудований в колесо, а утриматися в сідлі гіроскоп і підвіска: амортизатор з пружиною.

За твердженням творця, навчитися кататися на цьому одноколісний велосипед з мотором можна всього за півгодини. На жаль, купити гаджет поки не вийде, винахідник шукає кошти для реалізації проекту, а поки випустив тільки 2 примірники. Ось так виглядає одноколесное диво у дії, яке демонструє сам автор.