Гаджет марнославства: як стати кінозіркою у себе вдома

295

Якщо Ви хоч коли-небудь мріяли про те, щоб зіграти роль у фільмі, але зоряна кар’єра, на жаль, не вдалася, то поспішаю повідомити, що не все ще втрачено. «Потрапити в кіно» тепер можна запросто за допомогою такого цікавого гаджета як Yoostar.

Дійсно, цей кіно гаджет допоможе Вам стати зіркою, а вірніше зіграти роль в улюбленому фільмі, причому відбувається все досить просто. Насамперед реєструєтеся на сайті гаджета (там є своєрідна соціальна мережа), після чого вибираєте там же сцену з колекції фільмів, в якій Ви хотіли б зіграти (доступна форма зворотного зв’язку, щоб підказати улюблений фільм). Наступний етап — підключаємо до комп’ютера саму камеру (купити гаджет можна буде у серпні орієнтовно за $169,95), натягуємо зелений екран і на його тлі граємо обрану роль (не забудьте порепетирувати).

Ось, загалом-то і все — нічого складного, персонажі з уривків фільмів вирізані заздалегідь, а результатами своєї творчості можна поділитися на сторінках тієї самої соціальної мережі. На жаль, демо-відео скопіювати з сайту не вдалося (подивитися його можна там), а дуже хотілося б показати в блозі, але знайдена не менш цікава заміна уповільнена зйомка блискавки…