Гаджет на службі: пожежний робот малютка

260

Пожежний (в Україні він же рятувальник) — професія небезпечна, тому що люди дійсно ризикують своїм життям і рятують життя інших людей. Проте технічно рішення дозволяють значно зменшити ступінь цього ризику, наприклад, якщо використовувати такий гаджет, як пожежний робот Hoya.

Цей робот не буде гасити пожежі (хоча є й такі), його призначення з’ясувати чи немає у палаючому будинку людей, щоб живим пожежникам не довелося ризикувати своєю головою дізнаючись це. Саме тому робот такої дивної форми — по суті це просто три колеса (третє не видно, воно ззаду), на циліндричному корпусі. Швидкість пересування робота близько 30 метрів в хвилину, максимальна відстань на якій їм можна управляти близько 60 метрів, плюс при всьому цьому він транслює зображення того, що всередині пожежі на екрани. Також в корпусі робота встановлені вогні підсвічування і датчики температури і задимленості.

Корейська пожежний робот Hoya витримує температуру до 170 градусів Цельсія, водостійкий і може працювати без підзарядки до 30 хвилин. Щоб мати повне уявлення про можливості робота пропоную подивитися на нього в дії.