Гаджет проти алергії: світ проти хвороби

255

Весна для дуже багатьох людей не тільки час кохання, цвітіння, соловйов і оголилися дівчат, але і алергії. Знайоме? Перепробували купу всяких способів і ніяк? Тоді напевно буде цікавий такий антиалергенний гаджет як Sneezer Beam.

З першого погляду може здатися, що цей девайс всього лише піпетка відразу для двох ніздрів, але це зовсім не так. Насправді цей медичний гаджет працює зовсім за іншим принципом. Дві трубки є джерелами комбінованих променів світла, які стимулюють виділення гістамінів, що зменшують алергічні симптоми. Тобто Ви буквальним чином світить собі в ніс і лікуєте алергію.

Ця технологія схвалена офіційною медициною після проведення тестування, в результаті якого алергічні симптоми зникли у 72% (включаючи 24% відсотки, які вилікувалися в результаті ефекту плацебо). Спосіб застосування — просто вставте в ніздрі девайс на три хвилини двічі в день, і алергії як не бувало. До речі, ніяких побічних ефектів, девайс вже у продажу, стражденні стежте, купити гаджет можна за 32$. В якості бонус-відео сьогодні, хоч і баянчик, але смішний — чихающая панда.