Гаджет-стілець вважає скільки спалюється калорій при болтании ногами

235

В дитинстві мама часто лаяла мене за те, що я балакаю ногами сидячи на стільці, і ще постійно говорила, що це дуже некультурно. Може бути це і некультурно, але як оказываетс корисно для схуднення — зустрічайте, гаджет-стілець Shaker Chair Calculates знає скільки калорій спалюється при болтании ногами.

Як видно, крім симпатичного дизайну цей стілець (або табуретка?) володіє ще і рідкокристалічним екраном, який показує Ваш результат від базікання ногами. Працює девайс просто — у нього вбудований сенсор, який і визначає кількість спалених калорій. До речі, на думку авторки гаджета (вона посилається на деяких дослідників) — теліпання або тряска ногами сидячи на стільці є результатом роботи мозку, який намагається не давати організму сидіти в бездіяльності (а як же сон?).

Звичайно, можна засумніватися в практичну користь від гаджета, але огляд він потрапив не за це, а за політ дизайнерської думки. Купити його поки не можна, та чи можна буде невідомо. А від девайсів по спалюванню калорій переходимо до відео-бонусам — на цей раз до гри для гиків, дивимося трейлер «Гаррі Потер і Принца-напівкровки»