Гаджет-світильник: динамічна лампа

256

Різноманітних гаджетів, які працюють за принципом «крути/натискай/тисни і я буду світити» вже просто ставок гати — від самих мікроскопічних ліхтариків до монструозных штук, але деякі з них все ще здатні здивувати дизайном, ідеєю і якістю виконання. Яскравий приклад — це гаджет-світильник Dynamic Lamp.

Дуже схоже на глобус, чи не правда, не вистачає тільки нанесеної карти? В принципі це можна зробити і отримати світиться глобус, але поки що цей гаджет являє собою світильник, який починає працювати, як тільки його трохи крутонути. Не знаю, звичайно, наскільки зручно користуватися таким світильником для будь-яких тривалих дій, наприклад, для читання книг (можна заодно накачати руку), а от для чого-то короткочасного цілком. Наприклад, для освітлення під’їзду (не забуваємо про економію) або коридору, де треба швидко пройти і тільки.

Незважаючи на те, що це тільки концепт гаджета, він вже цілком робочий і одного несильного поштовху вистачає щоб отримати до 1 хвилини світла (багато що залежить від підшипників). Як Ви напевно здогадалися, купити девайс поки ще не можна, а я б повісив такий в передпокої, щоб дивувати гостей. Загалом, ось Вам відео з гаджетом в дії — переконайтеся, що це дійсно досить мила штучка.