Гаджет від Honda: транспорт майбутнього U3-X

264

Напевно ви вже чули про робота Asimo, яким Honda займається вже досить давно, але як виявилося компанія не зациклилася тільки на роботах, а ще й забажала отримати славу Segway. Для цього Honda представила новий девайс, покликаний стати транспортом майбутнього, — U3-X.

Ключові особливості цього гаджета засновані на трьох китах. По-перше, це управління за допомогою переносу ваги (щось подібне використовується на Segway), яке розроблено на основі результатів випробувань Asimo. По-друге, це унікальна колісна система, яка дозволяє пересуватися не тільки вперед-назад, але і в сторони. Сьогодні для цього використані кілька коліс (велика для поздовжнього руху, маленькі для поперечного), але цілком може бути що з часом їх замінить шарова конструкція. По-третє, це компактні розміри (Segway тут просто відпочиває) — 31×16×65 см, вага менше 10 кг.

На жаль, це поки прототип, насамперед тому, що літій-ионовая батарея дозволяє гаджетом працювати тільки 1 годину при повній зарядці, але ми все ж сподіваємося, що коли-небудь зможемо таки купити цей або подібний гаджет від Honda. Як він виглядає у дії можна подивитися в спеціально створеному ролику.