Гаджет, який знає чому плаче дитина

290

Маленькі діти часто плачуть — про це не з чуток знає будь-який батько, який багато часу провів за розгадуванням головоломки під назвою «чому плаче дитина?«. В принципі, існує обмежений ряд причин дитячого плачу, і точно визначити одну з них допоможе такий гаджет для дітей, як Why Cry Baby Analyzer.

Ця симпатична коробочка працює наступним чином — на відстані до двох метрів девайс здатний визначити одну з п’яти причин плачу Вашого чада: стрес, сонливість, голод, нудьгу, роздратування. Судячи з усього гаджет визначає це по самому плачу і виводить відповідну інформацію на свій LCD екран, для того, щоб Ви змогли прийняти заходи. Крім цієї функції гаджет буде постачати Вас різними корисними порадами, щодо розвитку дитини, а також заміряти температуру і вологість в приміщенні.

Гаджет дуже невеликого розміру 5 x 15 x 2 см, важить близько 200 грам, купити аналізатор дитячого плачу можна за 99,99$. Є одне невелике але в його використанні — сторонні шуми в кімнаті можуть негативно вплинути на якість його роботи. Бонусом йде сьогодні кумедне відео про малюків, які катаються на роликових ковзанах.