Гаджет, з яким не доведеться втрачати речі

279

Навіть самий зібраний людина в світі, все одно коли-небудь що-небудь втрачав. Нічого страшного, якщо йдеться про якусь дрібницю, а от якщо втрачено щось цінне? Куди бігти? Що робити? Відповідь проста — треба не допустити втрати, в чому допоможе гаджет з назвою «матриці» NIO.

Ось ця маленька коробочка і є «магічний страж», робота якого побудована на самих елементарних (для XXI століття) технологіях. В комплекті до гаджету йдуть «мітки», які синхронізовані з NIO за допомогою Bluetooth. Ці «місця» можна прикріпити куди завгодно — на валізу, мобільний телефон, гаманець, ключі і т. д., і у випадку, якщо така «мітка» виходить за радіус дії гаджета, Ви отримаєте сповіщає сигнал (можливо створити три зони безпеки з різним радіусом). А що буде, якщо Ви з неуважності втратите самого вартового? Але ви ж не втратите всі речі з «мітками» — гаджет запищить, як тільки ви віддаліться.

Купити гаджет, щоб ніколи не втрачати речі, можна всього за 70$, особливо рекомендується тим, хто часто втрачає речі — скупий платить двічі. А ось так виглядає робота гаджета наживо.