Гаджети для електронних книг: читаємо з запахом

284

Електронні книги могли б стати абсолютним замінником паперових книг (і неодмінно стануть), якби не кілька «але». По-перше, це потенційні проблеми з зором при читанні електронної книги з екрана, а по-друге, відсутність «відчуття книги». Якщо перша проблема поступово вирішується технічними засобами, то друга вже вирішена за допомогою різних гаджетів для читання електронних книг, наприклад, спреїв Smells of book sprays.

Відчуття від читання паперової книги можна розділити на тактильні та інші. І якщо тактильні вже цілком зімітовані за допомогою спеціальних книг, де потрібно пальцем робити руху а-ля «перевертаю сторінку», то з запахом поки були проблеми. Ось саме, що були — тепер доступні 5 видів спреїв, які зімітують запахи, як під час прочитання цієї книги. Доступні 5 варіантів: запах нової книги, класичний запліснявілий, аромат хрусткого бекону (мабуть для любителів читати за столом), запах котів і аромат чуттєвості (спеціально для жінок в стилі любовних романів, коней і камінів, хехе).

Загалом, читання електронної книги вже мало чим відрізняється від звичної паперової, залишилося почекати вбудованих в електронні книги пульверизаторів. Ціна одного спрею — 9,99$, дорогувато, але оригінально. На солодке сьогодні не книга, але відео для тих, хто чув про бої роботів, але поки ще не бачив.