Гаджети для пікніка: решітки для гриля «пальчики оближеш»

250

Про гаджети для пікніка вже було пару постів (посиланнями захаращувати не хочеться, наберіть у пошуку «пікнік») і цю славну традицію хочеться продовжити, тим більше є чим. Сьогодні у нас в огляді цілих дві решітки для гриля, які допоможуть приготувати щось незвичайне.

Решітка для гриля Meatball Grill Basket

Ця решітка, як видно з малюнка, призначена для приготування м’ясних кульок з фаршу, тобто щось на зразок улюбленого мною кебаба. Одночасно можна засмажити 12 кульок, які рум’яне запекутся за лічені хвилини, у чому їм допоможе перфорація. Швидше за все це гаджет для тих, хто не хоче возитися з маринуванням м’яса, а може просто купити фарш. Купити решітку для гриля можна за 49,95$.

Решітка для гриля Mesh-Top Grill Fry Pan

В цьому разі представлений вже якийсь гібрид решітки для гриля і сковороди, призначений для приготування овочів. Творці запевняють, що цей спосіб приготування злизали у іспанських басків, і що при такому способі овочі крім засмажки ще й подкапчиваются димком, що в принципі логічно. Купити решітку для гриля овочів можна за $29,95.

Пікніки — це чудово, але зазвичай вони все ж рано починаються і важкувато встати. Ось відмінний будильник — найбільший у світі, який розбудить навіть мертвого.