Навіть і не знаю як поставитися до цього гаджета, так як з одного боку розумію, як часом нелегко вимити собаку, а з іншого дуже вже схожий на велику пральну машину (а може бути це фейк?) цей девайс для собаківників під назвою Dog-O-Matic.
«Всі брешуть», — просто крилаті слова самі знаєте кого, і часом дійсно відрізнити брехню від правди дуже і дуже складно. Але все-таки, якщо дуже потрібно, то на допомогу прийдуть різноманітні модні девайси, наприклад, такі як гизмо гаджет Truth Wristband Kit.
Сьогодні вже нікого не здивуєш калькулятором з сонячної батарей або яким-небудь там экоавтомобилем, також споживають сонячну енергію. Тепер лінійка экогаджетов розширилися мобільним телефоном — Samsung представила модель Crest Solar.
Памятаю як в дитинстві я дуже любив за допомогою сифона, сиропу і балончиків з вуглекислотою робити домашню газовану воду, якої просто упивався. Що ж, час не стоїть на місці, тепер можна своїми руками зробити газовану воду за допомогою нового гаджета SodaStream.
Нарешті знайшовся гаджет, який вже точно припаде до смаку всім любителям спойлерів та іншої пластмасової обвіски для свого залізного коня. Цей гаджет для автомобіля називається дуже довго і грізно Wind Powered LED Flashing Light for Car Auto.

Не пропустіть