3-17-2019
Не можу сказати, що я неуважний, але все ж частенько забуваю прийняти ліки вчасно, якщо раптом захворів. Впевнений, що я такий не один, тому кожному, хто постійно забуває випити таблетку, допоможе медичний гаджет Dose Alert Pill Reminder.
Колись дуже давно пізнавати навколишню природу доводилося за допомогою живого куточка, гуртка юних натуралістів та однойменного журналу, потім зявилися «У світі тварин» і Animal Planet, а сьогодні різні електронні гаджети дозволяють і самому стати дослідником, ось один з них Nestbox with IR Camera.
Яких тільки пультів керування для телевізора не існує в світі, але всі вони по суті мало чим один від одного відрізняються — коробочка з кнопочками, при чому часом розібратися для чого всі ці кнопки не представляється можливим.
Автомобільний прикурювач вже використовується як гніздо для різних підзарядок, включаючи підзарядку ноутбків. Але виявляється, що це ще не все, на що він згодиться, в цьому можна переконатися на прикладі авто гаджета Easy Quick Jumper.
З приходом теплих днів прекрасна половина людства починає активно готуватися до пляжного сезону. І мова не тільки про поступову укорачиваемости спідниць, а й про фізичній підготовці: фітнес, біг, танці і так далі.

Не пропустіть