3-17-2019
Памятаю ще в школі ми постійно користувалися гумовими еспандером, змагаючись один з одним, хто більше разів вичавить. Технології не стоять на місці і сьогодні вже доступні більш якісні та ефективні тренажери для рук, наприклад такі як Powerball.
Якщо Ви готуєте не заради хобі, а робите це в масштабах всієї родини, а то і в промислових обсягах, то напевно уявляєте собі, який це пекельна праця. 5 рука в процесі готування зовсім не завадить, особливо в тому, що стосується процесів струшування та змішування, причому обчнный міксер підходить далеко не завжди.
Відро для сміття є в кожному будинку, і зазвичай це не найкраща його частина. Десь воно заховане геть з очей (тоді не дуже зручно викидати сміття), де стоїть на увазі (що не дуже естетично і буває пахне), в загальному вільне поле для вигадок і нових девайсів існує.
Якщо Ви цікавилися коли-небудь фантастикою і, зокрема, роботами, то напевно чули про те, що одна з серйозних проблем людиноподібних роботів полягає в складності створення такої руки-маніпулятора, яка могла б точно співставляти зусилля, тобто і взяти яйце, не розбивши шкаралупи, і забити цвях у стіну.
Якщо раптом так сталося, що у вас немає проблем з почуттям гумору, і ви не проти розіграти друзів більш оригінально, ніж насипати солі в чай, тоді вам не обійтися без підтримки.

Не пропустіть