Google створив операційну систему pragati os для » найдешевшого 4g-смартфона в світі» jiophone next

17

Ще на початку літа індійська компанія jio platforms анонсувала смартфон jiophone next, розроблений у співпраці з google. Очікувалося, що він з’явиться у продажу у вересні, але через брак чіпів запуск довелося перенести на листопад. А поки виробник показав нове рекламне відео і розкрив деякі характеристики «найдешевшого 4g-смартфона в світі» (так його називає сама компанія).

Pragati os

Як виявилося, гаджет працює зовсім не під управлінням android go edition, спрощеної версії операційної системи для бюджетних пристроїв. Jio і google працювали разом над створенням pragati os-кастомного android для індійського ринку з безліччю спеціальних функцій. Наприклад, з перекладачем в реальному часі, озвучуванням тексту і т.д. Також обіцяють повний набір додатків jio.

Також підтверджено, що jiophone next буде використовувати чіпсет від snapdragon, але який саме — не уточнюється. За чутками, це snapdragon 215. Крім цього, апарату приписують дисплей з роздільною здатністю 720×1440 пікселів, 2 гб оперативної пам’яті, 13 мп камеру на задній панелі і 8 мп фронталку.

Телефон буде вироблятися в індії на двох заводах. Виробництвом займатиметься партнер neolync, який отримав від jio інвестиції в розмірі 200 мільйонів індійських рупій (2,7 мільйона доларів сша) і 33,5 мільярда індійських рупій (445 мільйонів доларів сша) в рамках програми стимулювання, розподіленої на 4,5 року.