Gopro представила екшн-камеру hero10 black нового покоління

22

Компанія gopro представила нову флагманську екшн-камеру hero10 black. Головні новинки в її оснащенні-новий високопродуктивний процесор gp2 і оновлена система стабілізації відео hypersmooth 4.0.

Нова екшн-камера дозволяє знімати реалістичне відео з роздільною здатністю 5,3 k і швидкістю 60 кадр /сек, 4k/120 кадр/сек і 2,7 k з раніше недосяжною швидкістю 240 кадр / сек. У росії нова gopro hero10 black буде доступна з 16 жовтня 2021 року за ціною 49 990 рублів.

Всередині камери встановлений новий процесор gp2. Він оснащений матрицею надвисокої роздільної здатності (23,6 мпк). При зйомці з «нормальною» частотою 60 кадр / сек досягається максимальна роздільна здатність відео рівня 5,3 k. При такій зйомці гарантується плавне відтворення і, при необхідності, перегляд з дворазовим уповільненням.

При зйомці відео з роздільною здатністю 4k екшн-камера забезпечує швидкість до 120 кадр / сек. Це дозволяє отримувати 4-кратне уповільнення. При зйомці відео з роздільною здатністю 2,7 k досяжна дуже висока швидкість 240 кадр/сек і 8-кратне уповільнення при перегляді.

Новий процесор gp2 застосовує поліпшені алгоритми придушення шумів (3dnr) і локального відображення тону (ltn). Завдяки їм, досягається висока деталізація картинки, формуються реалістичні текстури, забезпечується високий контраст навіть при слабкому освітленні.

На результатах зйомки відео 5k можна робити 19,6-мегапіксельні стоп-кадри у форматі 4: 3, з відео 5,3 k — 15,8-мегапіксельні стоп-кадри. Такі статичні знімки дозволяють значно збагатити матеріал при монтажі, що часто робиться при зйомці спортивних змагань і динамічних сцен.

В процесі розробки нової камери був поліпшений алгоритм hypersmooth 4.0. Він дозволяє згладжувати навіть найсильнішу тряску.

Великі можливості приховані в збільшенні граничного кута нахилу камери. Замість колишніх 27° тепер камера допускає нахил до 45. Це дозволяє практично усунути проблеми, які можуть виникати при вирівнюванні горизонту, дозволяючи «оживити» навіть самі хаотично зняті відеоролики, доводячи їх плавність і стійкість картинки до професійного рівня.

Камера використовує знімний акумулятор ємністю 1720 маг. Підвищена міцність і водонепроникність, яка тепер дозволяє знімати на глибині до 10 м.

Для запису стереозвуку встановлені три мікрофони з поліпшеним придушенням шуму вітру. Запис ведеться в оригінальному форматі raw, що виключає спотворення.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд веб-камери razer kiyo pro . Ця камера razer kiyo pro потенційно здатна стати кращим другом стримерів, віддалених співробітників і звичайних екстравертів. Вона оснащується великим світлочутливим сенсором, може записувати full hd відео на 60 к / с, підтримує hdr і пропонує безліч опцій для тонкого налаштування. Детальніше про це читайте в статті «огляд веб-камери razer kiyo pro : коли стрімінг-це покликання».

читайте також:

патент huawei описує конструкцію змінної апертури об’єктива смартфона