Harley-davidson serial 1 нарешті випустила електровелосипед number one з ретро-дизайном

15

У жовтні минулого року компанія harley-davidson офіційно вийшла на сцену електровелосипедів під назвою serial 1 і на честь цього показала чудовий прототип. На жаль, серійні моделі втратили більшу частину ретро-чарівності number one, але тепер компанія вирішила цю проблему, випустивши обмежений тираж оригінального концепту під маркою s1 mosh/tribute.

Повідомлялося, що number one заснований на найстарішому відомому мотоциклі harley-davidson, який виставлений в музеї марки в мілуокі.

Велика частина лімітованої версії велосипеда взята з моделі mosh / city, що означає, що допомога при педалюванні забезпечується 250-ватним мотором brose s-mag і датчиком крутного моменту. Велосипедисти можуть розраховувати на крутний момент в 90 нм (66 фунт-фут) і можливість розгону до 20 миль на годину в сша і до 25 км/год в європі.

Знімний літій-іонний акумулятор ємністю 529 втч, вбудований в раму, розрахований на»реальний запас ходу 35-105 миль (56-168 км)». Ремінна передача gates carbon з’єднує кривошип з одношвидкісною втулкою freewheel ззаду, а гальмівна здатність забезпечується гідравлічними дисковими гальмами спереду і ззаду, кожен з 203-мм роторами.

Ретро-велосипед оснащений ексклюзивними білими шинами schwalbe super moto-x на 27,5-дюймових легкосплавних ободах.

Буде випущено всього 650 примірників, які надійдуть у продаж порівну в сша і європі. Якщо mosh / cty продається за відносно високою ціною в 3799 доларів сша, то нова обмежена серія коштує 5999 доларів сша. Очікується, що поставки почнуться в 4 кварталі.