Hi tech гаджет: мультимедіа міні проектор

280

Різні гібриди мобільного телефону і мультимедіа проектора вже розглядалися в цьому блозі, тепер же мова піде про повноцінний міні проекторі «без телефону», але практичним з телефонними розмірами — AAXA P1Projector.

Почнемо з габаритів — розміри гаджета 10,5х5,8х2,6 см, вага — 180 грам, ну чим не телефон? Однак ця малютка здатна проектувати зображення на 60-дюймовий екран з роздільною здатністю 640х480. Лампи проектора відміряно життя близько 30000 годин (!), а підключити практично до будь-якій техніці, так як на борту присутні і 3,5 мм стандартний роз’єм, і mini USB. Фокус зображення налаштовується вручну, а для запобігання лінзи від пошкоджень гаджет оснащений спеціальною захисною кришкою. Ще один плюс — разом з гаджетом в комплекті йде microSD карта об’ємом 1GB, тобто можна буде показати фільм (на жаль, не в кращій якості) без зовнішнього програвача. Автономним проектор робить ще і батарея з часом роботи в 2 години.

Купити мультимедіа міні проектор можна за 219$ (що набагато дешевше його дорослих побратимів), хоча зрозуміло, що і якість буде відповідне, це і є плата за компактність. Ну, і на завершення посту викладу ролик про те, як 36 скейтерів грали в тетріс, тільки не на комп’ютері, а в живу.