Hisense анонсувала перший в світі лазерний телевізор зі згортаним екраном

20

Китайська компанія hisense оголосила про випуск першого в світі лазерного телевізора зі згортається екраном. Анонс відбувся на форумі передових лазерних технологій 3rd global laser display technology and industry development forum.

Лазерний телевізор являє собою проекційну модель, яка працює з використанням технологій кольорових лазерів. Перша в світі модель комерційного лазерного телевізора, mitsubishi laservue l65-a90, з’явилася ще в 2008 році, але ця технологія досі знаходиться на стадії інтенсивних нддкр. Новинки тільки готуються до випуску. Компанія hisense показала, що відноситься до числа піонерів в цьому напрямку.

При анонсі нового телевізора, юй чжітао, віце-президент холдингової компанії hisense group, заявив: «лазерний дисплей насправді являє собою набір космічних технологій. Перший в світі лазерний телевізор з висувним екраном hisense — це тільки початок нашого зльоту».

Новий лазерний телевізор hisense має згортаючий екран товщиною 1,6 мм. Він являє собою проекційну площину розміром 77-дюймів. Телевізор оснащений механізмом, який дозволяє розкручувати і висувати екран, а також проектувати на нього зображення за допомогою повнокольорової лазерної технології.

Дизайну проекційного екрану не вимагає присутності бічних лицьових панелей, тому все зображення проектується без бічних торців. У конструкції входять тільки більш масивна верхня частина з механізмом згортання і більш тонка нижня частина, яка не дозволяє екрану скручуватися і підтримує його поверхню в лад лінійності. Як зазначає вендор, для реалізації нової технології в портфелі hisense були зібрані більше 70 патентів, які відносяться до технології лазерного проектування.

Нова технологія дозволяє отримувати надвисоку роздільну здатність 4k hdr і надшироку колірну гамму на рівні 107% bt.2020. Максимальна яскравість становить 350 ніт. Для управління показом використовується процесор transvision і динаміки harmon kardon, які забезпечують відтворення звуку на рівні професійного кінотеатру.

Виріб виготовлено з використанням високотехнологічних матеріалів, що прийшов з «авіаційної галузі», як зазначає виробник. Вони гарантують надійне згортання, гнучкість і необхідну жорсткість.

Відзначається, що при розробці системи аудіо залучалася команда професійних фахівців в області звуку — harmon cardon golden ear. Вони реалізували систему декодування dolby dts.

В даний час новий лазерний телевізор з висувним екраном hisense доступний для замовлення на jd.com. Ціна нової моделі не повідомляється, а за бронювання потрібно внести плату всього 1 юань (10 руб.). Очікується, що поставки нового телевізора почнуться в кінці цього року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті «огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw» .

читайте також:

acer представила в росії ігровий монітор predator xb253qgz