Huawei вибула зі світового топ-6 в сегменті смартфонів

17

Аналітики повідомляють про зміни на ринку смартфонів. Відома компанія huawei, що знаходиться під санкціями сша, вибула з топ-6 провідних гравців, згідно з даними counterpoint за другий квартал 2021 року.

Перші п’ять місць на світовому ринку смартфонів займають samsung (18% ринкової частки), xiaomi (16%), apple (15%), oppo (10%) і vivo (10%) відповідно. На 6-му місці знаходиться молодий китайський бренд realme (5%), який витіснив huawei.

Компанія realme з’явилася в 2018 році, пропонуючи бюджетні смартфони oppo під іншою назвою. Поступово пристрої компанії стали розвиватися незалежно від oppo, і в даний час не існує повністю ідентичних моделей від двох брендів.

Realme спочатку починала свою експансію з індійського ринку, де конкурувала з бюджетним xiaomi redmi, а в 2019 році бренд вийшов на інші ринки.

У період з третього кварталу 2018 року по другий квартал 2021 року продажі смартфонів та інших гаджетів під брендом realme становили в середньому 15 млн одиниць в квартал і виросли за цей період на 135,1%.

В даний час realme працює на ринках 60 країн і входить в п’ятірку кращих брендів в 20 з них. Зокрема, realme займає п’яте місце в європі. Це вплинуло на компанію huawei, яка була витіснена новим брендом.

Huawei перебуває під санкціями сша з 2019 р. Компанія була змушена продати підрозділ honor і сьогодні, за винятком декількох моделей, майже повністю обмежила виробництво смартфонів.