Huawei watch 3 в тесті: флагманські розумні годинник huawei

1

На правах реклами.

Продаж huawei watch gt в останні роки була досить успішною. На цій основі серія huawei watch 3 була піддана подальшій сублімації, і з концепцією дизайну «watch is watch» в 2021 році вона продовжить докладати всіх зусиль з точки зору часу автономної роботи, управління здоров’ям і екології. Це будуть нові флагманські розумні годинник. Більше уваги приділяється тому факту, що на цей раз harmonyos встановлена на huawei watch 3, як на стільникових телефонах huawei та інших кінцевих пристроях. Це означає, що huawei watch 3 може далі розширюватися за рахунок інноваційної екосистеми harmonyos від трьох областей « «самодостатність», «сторонні додатки» і «повнофункціональна ємність» до нових меж сценаріїв додатків для розумних годин.

Зовнішній вигляд і якість виготовлення: високоякісний годинник з почуттям науки і техніки

Huawei watch 3 був розроблений, щоб уникнути холоду технологій, оскільки за словами самого huawei, «watch is watch».

Корпус годинника huawei watch 3 виконаний з нержавіючої сталі 316l. Після холодного кування і затвердіння pvd-покриття у покриття не виникає проблем з щоденними дрібними подряпинами і корозією зварних швів. Крім того, ручне полірування надає металевій поверхні дивовижний блиск і шовковистість, яка відрізняється високою якістю і може зрівнятися з традиційними годинами високого класу. На задній панелі huawei watch 3 використовується інтегрована кришка годинника з кераміки + сапфіра. Крім стандартного ремінця з фторкаучуку і шкіри, браслети huawei watch 3 також пропонують варіанти плетених нейлонових ремінців і металевих ремінців. Я сам вважаю, що браслет з фторкаучуку може адаптуватися до більш складних умов і, безумовно, більш міцний. Звичайно, три інших типи мають свої особливості і хорошої якості.

Конфігурація функцій і взаємодія з користувачем: з harmonyos для корисного досвіду

Коли я випробував harmonyos на годиннику, мене вперше вразило, що користувальницький інтерфейс сильно змінився. Після натискання на заводну головку введений центр програми стає шахівницею із зовнішнім колом і внутрішнім квадратом з круговим малюнком циферблата.

Huawei watch 3 підтримує не тільки сенсорне управління на екрані. Користувачі також можуть вільно змінювати і налаштовувати значки на робочому столі, повертаючи збільшення і зменшення масштабу, локальні або глобальні точки огляду для більш ефективного перегляду додатків. Похвально, що в цьому процесі krone також імітує відповідний вібраційний зворотний зв’язок, який тісно пов’язаний зі швидкістю. У поєднанні з динамічним ефектом налаштування однієї камери інтерактивний досвід може дати майже повну оцінку.

Завдяки додаванню harmonyos користувачі можуть випробувати різні ігрові процеси, включаючи звичайні циферблати, навіть ігрові диски, відеодиски і т.д. Harmonyos також пропонує нову логіку роботи для huawei watch 3. Головний диск-це центр управління, коли ви ковзаєте зверху вниз, і центр повідомлень, коли ви ковзаєте знизу вгору.

Функція esim продовжується на huawei watch 3, тобто вона може дзвонити, отримувати sms і виходити в інтернет незалежно від свого мобільного телефону. Навіть якщо стільникового телефону немає, важливі дзвінки та інформація не будуть пропущені. Навіть huawei watch 3 має незалежні модулі wi-fi, bluetooth і nfc, які є «найкращим резервом», якщо батарея вашого мобільного телефону розрядиться або станеться аварія.

З точки зору багатства ринку додатків доступні такі програми, як autonavi maps, sina news, xunfei yuji і oriental fortune, які широко використовуються в материковому китаї, і навіть в них з’являються деякі відносно рідкісні нішеві додатки.

Huawei завжди дуже цікавилася спортом і здоров’ям. Завдяки використанню різних датчиків, huawei watch 3 був поліпшений в області спорту, охорони здоров’я і високої точності моніторингу. Серед них 19 професійних спортивних режимів. Функції управління здоров’ям стали більш численними, і на додаток до частоти серцевих скорочень, насичення крові киснем, моніторингу сну і моніторингу тиску додано визначення температури тіла. Під час пандемії covid-19 аномальні реакції організму виявляються швидше і досягається своєчасна профілактика і лікування.

Такий пристрій smartwatch з набором функцій, майже наближеним до смартфону, не буде скомпрометовано з точки зору часу автономної роботи? на щастя, в цій роботі використовується двоядерна архітектура, яка може перемикати платформу навантаження відповідно до реальної ситуації і економити електроенергію. Згідно з офіційними даними, huawei-watch — 3 може підтримувати 3 дні в звичайному режимі і 14 днів в режимі наддовгого часу автономної роботи.

Резюме

Як розумні годинник, watch 3 huawei дійсно потужні. Вони схожі на гравця десятиборства, підтримують віртуальні карти esim і мають більше функцій для спорту і здоров’я. Якщо ви користуєтеся телефоном android не під брендом huawei, багато з основних переваг huawei watch 3 також можна використовувати в звичайному режимі. Зокрема, для користувачів huawei цей годинник може виконувати багато функцій зв’язування з пристроями, оснащеними harmonyos. Загальний інтелектуальний досвід — на крок попереду інших брендів на ринку. Ціна на huawei watch 3 не з дешевих, але це безумовно найбільш підходящі розумні годинник для досвідчених користувачів huawei.