Hyundai буде розробляти власні чіпи

9

На початку тижня головний операційний директор hyundai motor хосе муньос повідомив, що компанія має намір почати розробку власних чіпів. Цей крок буде зроблений на тлі глобальної нестачі мікросхем, через яку компанії змушені шукати резерви для зниження своєї залежності від нинішніх виробників напівпровідників.

Відомо, що останнім часом у світі спостерігається істотна нестача напівпровідників, причому вона не знижується, а зростає. Причиною нестачі служить не тільки триваюча пандемія, а й наростання потреб у використанні нових мікросхем на тлі розвитку інформатизації.

Дефіцит позначається на різних галузях промисловості по всьому світу, включаючи автомобільну промисловість. Він вже призвів до того, що деякі автовиробники були змушені повністю зупинити своє виробництво через виниклі збої в поставках.

Південнокорейський виробник автомобілів hyundai, очевидно, намагається вирішити цю проблему власними силами. Як заявив хосе муньос«»у нашому випадку ми хочемо мати можливість розробляти власні чіпи всередині групи, тому ми менш залежні, ніж інші компанії». Запуск виробництва чіпів вимагає часу і зусиль, але компанія готова йти на ці витрати, заявив хосе муньос.

Відомо, що до кінця 1970-х корейський конгломерат hyundai увійшов до складу так званої «великої четвірки» корейських концернів. Крім hyundai в цю четвірку входять samsung, lg і daewoo. До середини 90х років компанія hyundai мала в своєму активі більше 60 дочірніх компаній і брала активну участь майже у всіх сферах економіки, в тому числі в автомобілебудуванні, будівництві, хімічній промисловості, електроніці, фінансових послугах, важкої промисловості і суднобудуванні. Тому рішення hyundai про початок виробництва чіпів можна вважати своєчасним.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто — для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших — найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь — якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті «кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку».

читайте також: