Іграшковий гаджет: магнітні кульки BuckyBalls

250

Така вже природа людини, що під час роздумів люди люблять крутити щось у своїх руках. Одні малюють каракулі, інші вертять постороние предмети, треті гризуть ручку, а ось гіки грають з таким гаджетом, як магнітні кульки BuckyBalls, і ось так виглядає цей процес.

Чесно кажучи особисто мене сам процес практично заворожує, і займатися ним можна нескінченно довго, вибудовуючи різні незбагненні фігури. Секрет гаджета звичайно ж простий — він складається з 216 кульок, зроблених з рідкоземельного магніту (спокійно, ніякої небезпеки), які і ведуть себе як магніти з південним і північним полюсом відповідно. Побудувати з них можна дійсно практично будь-яку фігуру, лише б матеріалу вистачило (відразу закрадається ідея, а що якщо купити кілька наборів?). Для маленьких дітей, на жаль, не рекомендовано — невеликі кульки і їх можна просто проковтнути.

Купити магнітні кульки BuckyBalls можна за 30$ (без доставки), але якщо використовувати чарівний промокод «GetBucked», то можна отримати ще й 10% знижки на іграшку. Ну, а мені вона дуже подобається настільки, що готовий подивитися на промо-ролик, і Вас запрошую.