Ілон маск: бета-тестування супутникового інтернету starlink завершується в жовтні. Чекаємо повноцінний запуск

23

Днями компанія ілона маска spacex успішно запустила місію inspiration4, в рамках якої ракета falcon 9 з кораблем crew dragon відправили в космос перших туристів. Але маск не забуває про ще один свій проект-супутниковому інтернеті starlink.

Коли?

Схоже, проект нарешті виходить на фінішну пряму. Інтернет тестується з кінця жовтня минулого року. Пройшов майже цілий рік, тому логічно, що багато хто цікавиться, коли ж завершиться тестування starlink.

На запитання одного з підписників ілон маск відповів у twitter, що бета-тестування закінчиться наступного місяця. Правда, маск славиться тим, що часто не дотримується озвучені терміни, тому поки до його слів варто ставитися до сумнівом. Тим більше, не так давно він обіцяв, що starlink вийде з етапу бета-тестування до кінця літа.

Next month

— elon musk (@elonmusk) september 17, 2021

Що буде після цього — глава spacex не повідомив, але зазвичай завершення тестування означає перехід до більш широкого розгортання і повноцінного комерційного розгортання.

Згідно з даними spacex, представленими у федеральну комісію зі зв’язку сша (fcc), компанія запустила на орбіту понад 1700 супутників starlink. Але раніше маск говорив, що для повного покриття землі супутниковим інтернетом компанія планує запустити понад 40 тисяч супутників.

@elonmusk