Instagram тестує вбудовані повідомлення про перебої в роботі

9

Через тиждень після масштабного збою в роботі facebook, в результаті якого всі додатки соціальної мережі були відключені більш ніж на шість годин, instagram повідомила, що тестує повідомлення, які будуть попереджати користувачів про «тимчасові проблеми», таких як збої або інші технічні неполадки.

Нові сповіщення будуть з’являтися в стрічці активності користувачів поряд з іншими повідомленнями в додатку. Повідомлення можуть бути використані для того, щоб повідомити користувачам про конкретні проблеми, наприклад, про непрацюючі завантаження, або про більш масову проблему, як два збої минулого тижня.

Важливо відзначити, що instagram каже, що не планує попереджати користувачів про кожну проблему, але про тих, які можуть приймати масовий характер. В цілому зусилля соцмережі цілком зрозумілі, враховуючи кількість реєстрацій користувачів fb / instagram / whatsapp в конкуруючих сервісах, на зразок twitter або telegram, під час тотального збою дітищ цукерберга.

Instagram також продемонструвала новий розділ «статус облікового запису» в мобільному додатку, який призначений для оповіщення користувачів про те, «що відбувається з вашим аккаунтом» в цілому. Instagram каже, що почне з повідомлень про примусове видалення постів і про те, що аккаунт «знаходиться під загрозою відключення» через порушення правил.