Kioxia почала поставки ssd серії kioxia fl6, що відповідають стандарту storage class memory

37

Компанія kioxia почала поставки твердотільних накопичувачів серії kioxia fl6, що відповідають стандарту storage class memory. У них використовуються спеціальні модулі пам’яті dram і tlc власної розробки xl-flash.

Нові твердотільні накопичувачі kioxia мають інтерфейс nvme і відрізняються значно більш високими швидкісними характеристиками, що повинно позитивно позначитися на роботі додатків, чутливих до рівня затримки.

В основі пам’яті xl-flash використана інноваційна технологія тривимірної упаковки флеш-пам’яті bics flash. Вона була розроблена самою компанією kioxia. Ця технологія передбачає розміщення одного біта даних в кожній комірці пам’яті slc, забезпечуючи тим самим низький рівень затримки і високу швидкість роботи. Пам’ять цього типу призначена для використання в сгд корпоративного класу і цодах.

Створювана пам’ять відповідає вимогам стандарту storage class memory (scm), що накладає суворі обмеження на час затримки і тривалість терміну служби. Ця пам’ять є недорогою альтернативою для рішень на базі енергозалежної пам’яті, такий як dram, пропонуючи натомість енергонезалежну флеш-пам’ять високої щільності. На відміну від енергозалежної пам’яті, також забезпечує високу швидкість доступу, але набагато дорожчий, нова пам’ять стандарту scm дозволяє отримати значно більш доступне рішення.

Компанія kioxia europe gmbh вже почала пробні поставки твердотільних накопичувачів nvme scm корпоративного класу ключовим галузевим партнерам і клієнтам. Накопичувачі серії kioxia fl6 мають підтримку двох портів і протоколу pcie 4.0, підходять для кешування, багаторівневого зберігання і реєстрації операцій запису.

Відзначається, що ssd-накопичувачі серії kioxia fl6 добре справляються і з робочими навантаженнями, що мають невелику глибину черги. Однак їх повний потенціал розкривається саме при інтенсивних навантаженнях.

Нова пам’ять відповідає специфікаціям pcie 4.0 і nvme 1.4, підтримує протокол nvme-of. Випускаються модулі ємністю від 800 гбайт до 3,2 тбайт.

Нові продукти володіють високим ресурсом (близько 60 dwpd), вони забезпечують надійність корпоративного рівня, де середнє напрацювання на відмову має бути не менше 2,5 млн ч. Є підтримка технології самошифрування (sed), яка забезпечує захист даних і відповідність стандарту комп’ютерної безпеки fips 140-2.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v . Kioxia cd6-v використовує добре зарекомендувала себе 96-шарову 3d tlc пам’ять kioxia bics flash, оснащується продуктивним контролером і підтримує pcie останнього покоління, значно перевершуючи і без того вдалу лінійку cd5. Детальніше про це читайте в статті » огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v «.

читайте також: