Китайці створили самий компактний і потужний пістолет на принципі гармати гаусса (3 фото)

5

Китайські вчені домоглися чергових успіхів у розробці футуристичної зброї майбутнього. При створенні найпотужнішої і компактної в своєму класі гармати гауса були задіяні нейронні мережі. Так званий пістолет гауса був створений вченими з військово-морського інженерного університету в ухані під керівництвом професора чжан сяо.

Принцип роботи гармати гауса заснований на розгоні снаряда за допомогою послідовно розташованих індукційних котушок, на які надходить імпульс електричного струму. Куля, що не вимагає гільзи, вилітає зі стовбура з максимальною швидкістю, а віддача такої зброї практично дорівнює нулю. Стрілянину можна вести навіть в безповітряному просторі космосу.

gr-1 anvil

Відомо, що енергетична ефективність гармати гауса вкрай мала. Так, американська гвинтівка гауса gr-1 anvil здатна генерувати кінетичну енергію всього 85 джоулів, на рівні пневматичного пістолета. Gr-1 anvil-перша в світі переносна електромагнітна зброя з довжиною ствола 66 см.

Китайський пістолет гауса набагато компактніше американського прототипу і має ствол довжиною всього 12 см.електричне поле генерують три котушки з акумуляторним автономним живленням. Виробляється при» пострілі » енергія становить 150 джоулів, що можна порівняти з кінетичною енергією кулі, випущеної з малокаліберної гвинтівки. Оптимізувати габарити китайського пістолета гаусса вчені змогли за допомогою штучного інтелекту.

В даний час китайці за допомогою технологій ші планують створити великі рельсотронні знаряддя для військово-морського флоту. Такі гармати зможуть закидати снаряд на відстань до 200 км при швидкості близько 6000 км/год або майже 5 мах, що можна порівняти зі швидкістю гіперзвукових ракет.

Scmp