Китайські астронавти повернулися на землю і показали ефектні знімки землі з космосу (8 фото)

17

Китай завершив черговий етап космічної програми і повернув на землю після 90 добового польоту трьох астронавтів, які виконали місію «шеньчжоу-12». Тримісячне перебування на одному з модулів космічної станції «тяньхе» було присвячено запуску в роботу систем станції, налагодженню обладнання та тестуванню систем модуля. Крім того проведені наукові експерименти і була розвантажена космічна вантажівка «тяньчжоу-3».

Перед завершенням місії астронавти з китаю виконали фотозйомку землі з борту станції і тепер представили ряд ефектних знімків земної поверхні з низької навколоземної орбіти.

На одній з фотографій можна розглянути дугу світла, яка проходить через атоми натрію в земній атмосфері, створюючи при цьому характерне світіння на висоті від 80 до 105 км.наступна фотографія демонструє приголомшливий вид з ілюмінаторів «тяньхе» з видом на величезні сонячні панелі станції.

Ще одна фотографія показує внутрішній вигляд одного з приміщень станції «тяньхе». Глядачі зможуть побачити екіпіровку, спальні мішки і спеціальні ремені, якими астронавти закріплюються під час сну.

Окрема серія фотографій присвячена видам поверхні землі на різних континентах. Так на одній з фотографій можна розглянути іранське озеро урмія, на другій представлено зображення району киргизької автономної префектури кизилсу в китаї. Наступні фотографії показують вірменське нагір’я, озеро ван в туреччині і зображення районів в південній африці.

Експедиція китайських астронавтів на станцію «тяньхе», що тривала 90 діб, завершилася успішним поверненням на землю всіх учасників 17-го вересня поточного року.