Компактний собакоподібний робот mini pupper за ціною 589 доларів (2 фото + відео)

9

Компанія mangdang з гонконгу виводить на краудфандингову платформу kickstarter проект компактного робота-пса mini pupper, аналогічного знаменитим собакоподібним роботам spot компанії boston dynamics. Всього за кілька днів проект отримав інвестиції на суму понад 250 тисяч доларів, що багаторазово перевищує необхідні для старту виробництва 20 тисяч доларів.

Головною метою нового мініатюрного робота-пса mini pupper з відкритим вихідним кодом стане популяризація робототехніки, використання пристрою для навчання як фахівців, так і ентузіастів. Новинка пропонується за значно нижчою ціною (589 доларів), ніж її повнорозмірний «побратим» від boston dynamics (від 74,5 тис.доларів).

Габаритні розміри mini pupper складають 209 мм в довжину, 109 мм в ширину і 165 у висоту. Маса мініатюрного робота — 560 грам. Автономну роботу забезпечує акумулятор ємністю 800 маг. Компанія mangdang поставляє комплекти для самостійної збірки, а також повністю готові до експлуатації моделі mini pupper.

Апаратна база мініатюрного mini pupper працює на процесорі raspberry pi 4b, має вбудований модуль lidar і володіє 12-ма ступенями свободи. У головній частині пристрою є крихітний монітор роздільною здатністю 240х320, здатний виводити настроюються смайлики.

Споживачі зможуть також регулювати темп пересування mini pupper, змушувати пристрій стрибати і бігати. Батарея забезпечує до 25 хвилин безперервної роботи. За додаткову плату користувачі зможуть придбати розширені комплекти і документацію, що дозволяє роздрукувати на 3d принтері окремі деталі, що розширюють функції пристрою. Перші mini pupper потраплять до замовників вже в листопаді поточного року.